The Barn At Chatsworth Farm

Belangrijkste voorzieningen

  • 105 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Deze 105 m² The Barn At Chatsworth Farm Leek villa ligt op 3 km van het Biddulph Grange Country Park en nodigt gasten uit om te gaan fietsen in de omgeving. Het vakantiehuis biedt gasten wifi en privé-autoparkeren, en ligt op ongeveer 10 minuten rijden naar het Rudyard Lake.

    Deze villa is gesitueerd momenten van het Knypersley Reservoir, terwijl Chapel busstation ervandaan is. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Biddulph Grange, gelegen op circa 3,1 km afstand.

    The Barn At Chatsworth Farm villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche.

    Deze accommodatie biedt een complete keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een koelkast, een ketel en een oven om hun eigen maaltijd te bereiden. Shippon Tea Rooms biedt Britse gerechten aan en ligt op circa 14 minuten wandelafstand van de 2-slaapkamer The Barn At Chatsworth Farm villa.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij The Barn At Chatsworth Farm Leek

    The Barn At Chatsworth Farm villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Huis "Holiday"

    Grootte: 105 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij The Barn At Chatsworth Farm Leek

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van The Barn At Chatsworth Farm Leek

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in The Barn At Chatsworth Farm villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in The Barn At Chatsworth Farm villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van het vakantiehuis?
      Gasten van het vakantiehuis kunnen onder andere het Knypersley Reservoir (3 km), het Biddulph Grange 3,1) en het Biddulph Grange Country Park 3,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Barn At Chatsworth Farm Leek